امروزه یکی از نیازهای اساسی مراکز آموزشی، با توجه به شتاب روزافزون تکنولوژی و فن‌آوری و ظهور و بروز مدارس هوشمند،‌ بهره‌مندی از نرم‌افزارها و قابلیت‌های تکنولوژی آموزشی است.

0

اطلاعیه (دانش آموزان سوم تا ششم)
بسمه تعالی
به جهت ضبط سرود همگانی در روز چهارشنبه 95/11/6 همه ی دانش آموزان با لباس ورزشی در مدرسه حاضر شوند.

ولی گرامی دانش آموز سلام علیکم

با توجه به ایام ولادت حضرت عبداعلظیم حسنی علیه السلام, معاونت پرورشی دبستان پسرانه ی حکمت اقدام به برگزاری همایش حضور در حرم ایشان با حضور دانش آموزان و معلمان پایه ی پنجم و ششم در تاریخ ذکر شده کرده است.

 

زمان چهارشنبه 94/10/23 از ساعت 9 الی 12

 

تذکرات مهم:

هزینه ی حضور در این همایش: ذکر صلوات هدیه به حضرت عبدالعظیم علیه السلام.

این همایش در صورت نا مساعد بودن هوا برگزار نمی شود.

دانش آموز برنامه ی درسی خود را به صورت کامل به همراه بیاورد.

چون این مراسم به صورت رسمی در حرم و با حضور مسئولین مدرسه و حرم اجرا می شود, لذا تذکر به نظم از جمله موارد بسیار مهم می باشد.

با سلام

با احترام به استحضار می رساند در تاریخ چهارشنبه مورخه 94/11/21 کانال تلگرام دبستان و پیش دبستان پسرانه ی حکمت راه اندازی شد, اولیای علاقه مند به دریافت اخبار و اطلاعیه ها دبستان و پیش دبستان می توانند با کلیک روی لینک زیر عضو کانال تلگرام دبستان و پیش دبستان پسرانه ی حکمت شوند.

 

عضویت در کانال تلگرام حکمت

 

 

ورود کاربران

حدیث روز

رسول اكرم صلى الله عليه و آله :

يا عَلىُّ اصدِق وَإِن ضَرَّكَ فِى العاجِلِ فَإِنَّهُ يَنفَعُكَ فِى الآجِلِ وَلاتَكذِب وَإِن يَنفَعكَ فِى العاجِلِ فَإِنَّهُ يَضُرُّكَ فِى الآجِلِ؛
اى على راست بگو اگر چه در حال حاضر به ضرر تو باشد ولى در آينده به نفع توست و دروغ نگو اگر چه در حال حاضر به نفع تو باشد ولى در آينده به ضرر توست.

اوقات شرعی

آدرس دبستان

آدرس : شهرری بعد از میدان معلم خیابان شهید مصطفی خمینی خیابان شهید دیناروند دبستان پسرانه ی حکمت تلفن : 33401517